КафМБ

Дізнавайся все найцікавіше з життя кафедри першим!

  Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми управління підприємствами: теорія та практика»

   16 квітня 2021 року відбулась XI Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми управління підприємствами: теорія та практика». У зв’язку з карантинними обмеженнями конференція проходила в онлайн форматі на платформі Zoom.

  На пленарному засіданні конференції виступили з вітальним словом к.е.н., проф., проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва  ХНЕУ ім. С. Кузнеця  Єрмаченко В.Є., а також професор Університету Верхньої Австрії, м. Штайєр (Австрія) Андреас Цехетнер, декан факультету економічних наук і менеджменту Університету Миколая Коперника в Торуні (Польща) Єжи Боельке, а також було зачитано вітальний лист від канцлера Вищої школи менеджменту охорони праці в місті Катовіце (Польща) Малгожати Сікорської.

  На пленарному засіданні конференції результати своїх досліджень презентували вчені з міст Харкова, Черкаси, Покровська, а також учасник з Індії.

  Особливий інтерес в аудиторії викликали доповіді доктора фінансів Аміт Кумар та д.е.н., доц. Строкович Г.В., к.е.н., доц. Журби І.О., к.е.н., доц. Фоміної О.О. та к.е.н. Перерви І. М.

  Загалом в роботі 7 секцій конференції прийняли участь більше 150 учасників з 39 університетів й організацій з 8 країн.

  Міжнародна конференція "Сучасні проблеми управління підприємтсвами: теорія та практика" 16 квітня 2021
  Міжнародна конференція "Сучасні проблеми управління підприємтсвами: теорія та практика" 16 квітня 2021
  зустріч

  Відкрита зустріч з експертами

  Запрошуємо всіх охочих 30 квітня 2020 року з 11:30 до 12:30 на відкриту зустріч з експертами: ID 30347 Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, ОНП «Менеджмент», що відбудеться на платформі Zoom.

  Мета: зустріч з ескпертною групою в рамках акредитації ОНП «Менеджмент».

  Підключитись до конференції Zoom: https://us02web.zoom.us/j/81580254139

  Ідентифікатор конференції: 815 8025 4139

  Вітаємо студентів-переможців Всеукраїнських конкурсів

  Вітаємо студентів освітньої програми Бізнес-адміністрування та їх керівників з перемогою:

  1. Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю «Менеджмент організацій» — 1 місце посіла Виноградова Г. В., студентка 1 року навчання магістратури (керівник — к.е.н., доц. Мазоренко О.В.).

  2. Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції» — 1 місце, Кочура О.В., студентка 1 року навчання магістратури (керівник — ст. викладач Кривобок К.В.).

  3. Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» — 2 місце, Харитонова М.С., студентка 1 року навчання магістратури (керівник — викл. Баркова К.О.).

  Пишаємося своїми студентами!​

  День відкритих дверей онлайн

  Завітай 28 квітня 2020 року о 17:00 до ХНЕУ              ім. С. Кузнеця на день відкритих дверей за допомогою платформи Zoom. 

  Дізнайся більше про ХНЕУ ім. С. Кузнеця, освітню програму «Бізнес-адміністрування» (спеціальність 073 Менеджмент), навчання англійською та можливості навчання в Австрії.

  Для отримання доступу до конференції  зареєструйся за посиланням:  https://forms.gle/J7KP9E4UZgQzDjSj9 

  Презентація магістерських програм

  Запрошуємо на онлайн презентацію магістерських програм «Бізнес-адміністрування»(спеціальність  073 Менеджмент) та «Подієвий менеджмент / event management»(спеціальність 028 Менеджмент соціокультурної діяльності), яка відбудеться           28 квітня 2020 року о 13:00 на платформі Zoom.

  Для отримання доступу до конференції необхідно попередньо зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/QP5HgRrLGcoG7L367

  презентація